Avaleht   Osavalla ajaleht   Lingid   Kontakt           


ÜLDINFO
KAART
TUNNUSTUSED
KÜLAD
VALITSEMINE
HARIDUS
KULTUUR
NOORTEKESKUS
KÄSITÖÖKESKUS
»SPORT
  Protokollid
SOTSIAALHOOLE
TERVISHOID
TURISM
TEENUSED
TRANSPORT
JÄÄTMED
SUFE OÜ
KALMISTUD
PROGRAMMID
LEMMIKLOOMAD
KROONIKA
PILDIGALERII
ILM TÕSTAMAAL
VEEBIKAAMERA
TRÜKISED
STATISTIKA
RÄIMEWEST
PROJEKTID
HALDUSREFORM
VALIMISED 2017

XXI Tõstamaa jooks 2004

                                                                             23. oktoober 2004

7,5 km                                                                 
koht nimi vanuse-
grupp ja koht
aeg asutus
1 Mario Mustasaar M 1 27.22,6 Audru
2 Rain Jano M 2 27.39,5 Pärnu pataljon
3 Hero Prins M 3 27.56,5 Audru
4 Mehis Mäe M 4 28.06,1 Audru
5 Meelis Mäe PA 1 28.46,5 Audru
6 Ando Stimmer M 5 29.17,6 SK Raudmees
7 Mati Medal MV 1 29.39,8 OÜ Pipereg
8 Ivan Jutkin PB 1 29.49,8 Haapsalu
9 Joe Lepp M 6 30.07,4 Pärnu pataljon
10 Tambet Mäe PC 1 30.20,5 Audru
11 Lauri Sahtel PA 2 30.54,5 TKK
12 Jüri Leesmäe MV 2 30.58,7 OK West
13 Marge Nõmm NV 1 31.07,3
14 Volli Raudsepp MV 3 31.11,2 Pärnu
15 Meelis Kukk MV 4 31.16,3
16 Toivo Marus PB 2 31.22,9 TKK
17 Gerd Jugala PB 3 31.32,4 Audru
18 Lembit Mäe PB 4 31.52,2 Audru
19 Andres Siim M 7 31.55,9 Tõstamaa
20 Peeter Puio M 8 31.56,8 Põhja Politseiprefekt.
21 Toivo Tinast PC 2 32.24,1 TKK
22 Taavi Marus PC 3 32.57,6 TKK
23 Tomek Jaansoo M 9 33.18,5 Tõstamaa
24 Rene Mustasaar M 10 33.30,1 Audru
25 Tarmo Laan M 11 33.44,9 Tõstamaa
26 Aivar Bertulis PD 1 33.50,3 Haapsalu
27 Kaja Raks NV 2 34.03,3 OK West
28 Andres Martson M 12 34.26,8 Tõstamaa
29 Sven Jürgens M 13 35.34,7 Tõstamaa
30 Ergo Rand MV 5 35.48,4 TKK vilistlane
31 Siim Heindla PB 5 36.04,5 TKK
32 Karmen Stimmer TB 1 36.08,4 Sütevaka
33 Kaur Kuura PC 4 36.22,6 Audru
34 Leenu Aava TC 1 36.23,4 TKK
35 Madis Viir PA 3 36.25,1 Audru
36 Tauri Tinast PD 2 36.29,1 Pärnu
37 Tõnu Reinfeldt PB 6 36.59,5 TKK
38 Janar Jürgens M 14 37.14,4 Pärnu
39 Valvo Volgerad M 15 37.41,9 Tõstamaa
40 Tarmo Oidjärv M 16 37.57,6 Tallinn/Tõstamaa
41 Tauno Tinast M 17 38.47,8 Pärnu
42 Ethel Elor N 1 39.17,9 Tõhela
43 Remo Joosep PB 7 39.42,7 Audru
44 Helar Martson PD 3 39.44,7 Tõstamaa
45 Koidu Killing TC 2 39.57,0 Audru
46 Mariliis Medal TC 3 40.10,2 Järveotsa Gümnaasium
47 Eda Vallimäe TA 1 40.13,5 TKK
48 Kaspar Virks PC 5 40.14,5 Tallinna Üldgümnaasium
49 Siim Suursild M 18 40.41,7 Audru
50 Otto-Georg Kirsi PD 4 41.09,4 Audru
51 Väino Urm MV 6 41.19,2
52 Sten Jupatðevski PD 5 41.19,6 Audru
53 Raul Mätik M 19 41.31,9 Tõstamaa
54 Kertu Keel N 2 41.43,2 Tallinn
55 Lembit Martson M 20 41.45,1 Tõstamaa
56 Liia Oidjärv N 3 41.58,1 Tõstamaa
57 Ülo Marus M 21 41.58,9 Tõstamaa
58 Kristjan Viir PD 6 42.32,2 Audru
59 Oliver Stimmer PC 6 42.43,3 Uulu
60 Ilmar Lumiste MV 7 43.28,5
61 Kati Kuura TB 2 43.57,0 Audru
62 Signe Heindla TC 4 43.57,2 TKK
63 Maila Heindla TC 5 44.07,4 TKK
64 Priidik Maninen M 22 44.15,5 Tartu Ülikool
65 Kuldar Miidu M 23 44.41,5 Päästeteenistus
66 Hannes Vahemäe PB 8 45.04,1 TKK
67 Teele Tinast TB 3 45.23,5 TKK
68 Mariia Kalbach TC 6 45.29,1 TKK
69 Kaupo Põltsam M 24 45.39,1 Tõstamaa
70 Simo Suursild PD 7 45.47,5 Audru
71 Andres Kalbach M 25 46.10,6 Tõhela
72 Taavi Tõnisson PB 9 46.27,5 TKK
73 Merlin Miido TA 2 46.54,5 TKK
74 Kristel Jürgens TA 3 46.54,7 TKK
75 Evelin Seppor TA 4 47.26,8 TKK
76 Epp Tuisk N 4 47.28,3 Tõstamaa
77 Priit Meos M 26 47.37,1 Tallinn
78 Eimar Martson PD 8 47.59,6 TKK
79 Märt Meos M 27 48.11,9 Tallinn
80 Liis Lehtla TC 7 51.04,5 TKK
81 Kerli Kuld TB 4 51.04,7 TKK
82 Kätlin Jürgens N 5 51.30,3 Tõstamaa
83 Hendrik Joonas PC 7 51.37,2 Audru
84 Raili Rääbis N 6 52.13,3 Soometsa
85 Ardo Käär M 28 52.13,8 MALEV
86 Venno Press M 29 52.14,7 MALEV
87 Andres Sahtel M 30 52.16,3 MALEV
88 Joel Pulk M 31 52.17,4 MALEV
89 Hardo Vahemäe M 32 52.17,9 MALEV
90 Kaido Martson M 33 52.18,5 MALEV
91 Anni Reinfeldt N 7 55.08,3 Tõstamaa
92 Liisu Aava TB 5 55.08,6 TKK
93 Reigo Mändla M 34 55.37,2 TKK
94 Alar Karjel M 35 55.39,2 TKK
95 Katrin Kivisild TA 5 55.41,7 TKK
96 Rainer Rand PA 4 57.29,1 TKK
97 Andra Vaaks N 8 57.30,2 TKK
98 Daana Veeäär N 9 57.31,5 TKK
99 Karoliine Kask TA  6 59.55,2 TKK
100 Janno Palits PA 5 59.56,7 TKK
101 Romet Palits M 36 1:08.15,6 TKK
102 Elo Pulk N 10 1:08.16,0 TKK
103 Evelyn Liländer N DNF Tõstamaa
104 Tanel Tinast M DNF
Täname osalemise eest !
Kohtumiseni 22. Tõstamaa jooksul 15. oktoobril 2005 !
LASTEJOOKS           700 m
1 Karl Kalda 3.16,8 TKK
2 Ken Heamets 3.38,8 TKK
3 Kaur Kalamets 3.42,1
4 Kristjan Kase 3.42,3 TKK
5 Vahur Mäe 3.44,9
6 Lillerine Lille 4.02,2 Tõstamaa
7 Karolin Stimmer 4.05,2
8 Roland Joao 4.06,8 Tõstamaa
9 Merilin Oidjärv 4.15,5
10 Ingvar Kalbach 4.17,5 Tõstamaa
11 Allar Martson 4.17,7 Tõstamaa
12 Markkus Pulk 4.18,1 Keila
13 Siiri Heindla 4.26,4 Tõstamaa
14 Teet Salundi 4.44,3
15 Kevin Puusild 4.44,6
16 Janet Siim 4.51,8
17 Karen Adler 4.53,3 Tõstamaa
18 Teele Tõnisson 4.55,6 Tõstamaa
19 Meriliis Martson 4.55,8
20 Agnes Janson 4.59,7 Tõstamaa
21 Piret Mäe 5.19,2
22 Alice Teki 5.22,8 Tõstamaa
23 Kristina Oidjärv 5.31,3
24 Margit Kiisk 5.32,7
25 Egert Siim 5.49,7
26 Maria Toodo 6.03,0 Tõstamaa
27 Loret Miidu 6.08,1 Tõstamaa
28 Sten Kiinvald 6.12,3
29 Kertu Lille 6.42,8 Tõstamaa

Täname osalemise eest !
Kohtumiseni 22. Tõstamaa jooksul 15. oktoobril 2005 !

 
Sadama tee 2, Tõstamaa, Pärnumaa 88101, tel 444 8161