Avaleht   Osavalla ajaleht   Lingid   Kontakt           


ÜLDINFO
KAART
TUNNUSTUSED
KÜLAD
VALITSEMINE
HARIDUS
KULTUUR
NOORTEKESKUS
KÄSITÖÖKESKUS
»SPORT
  Protokollid
SOTSIAALHOOLE
TERVISHOID
TURISM
TEENUSED
TRANSPORT
JÄÄTMED
SUFE OÜ
KALMISTUD
PROGRAMMID
LEMMIKLOOMAD
KROONIKA
PILDIGALERII
ILM TÕSTAMAAL
VEEBIKAAMERA
TRÜKISED
STATISTIKA
RÄIMEWEST
PROJEKTID
HALDUSREFORM
VALIMISED 2017

XXIII Tõstamaa jooks 2006

lõpetamise
järjekord
registreerimis-
number
aeg nimi vanuse-
grupp
asutus
1 15 0:25:48:9 Hasso Paap M Vändra
2 38 0:26:22:3 Erko Õunapuu M Nõmme KJK
3 80 0:26:41:9 Mario Mustasaar M Audru
4 31 0:27:52:4 Janor Soop PA SK Altius
5 24 0:27:56:1 Vahur Mäe M Sõudeklubi "Pärnu"
6 94 0:28:36:2 Kaur Kuura PB Audru
7 44 0:28:48:2 Toivo Tinast PB TKK 8
8 22 0:28:56:4 Ando Stimmer M Raudmees
9 81 0:29:15:4 Raigo Rõõmussar M Audru
10 21 0:29:36:5 Toivo Marus PA Kutsehariduskeskus
11 91 0:29:37:2 Tauri Hunt PA Audru
12 84 0:30:00:7 Tambet Mäe PB Audru
13 64 0:30:04:7 Joe Lepp M Pärnu ÜJP
14 25 0:30:31:2 Jüri Leesmäe MV II OK WEST
15 16 0:30:53:9 Risto Rohtla M HRS
16 61 0:31:32:0 Rainer Sutt PA Varbla
17 10 0:31:34:4 Taavi Marus PB TKK 9a
18 32 0:31:40:2 Meelis Kukk MV I SUKL JÕULU
19 8 0:32:38:3 Aare Pleimann MV I Varbla
20 26 0:32:45:6 Reimo Piile M Mirage
21 28 0:33:12:0 Andres Siim M OÜ Ampiro Puit
22 90 0:33:24:0 Remo Joosep PA Audru
23 87 0:33:40:0 Gerol Jugala PA Audru
24 2 0:33:47:1 Tauri  Tinast PC Pärnu Hansa GMN
25 92 0:33:59:6 Üllar Pärnat PA Audru
26 89 0:33:59:9 Laurits Puust PA Audru
27 93 0:34:05:8 Valdi Killing MV I Audru
28 33 0:34:08:8 Kaidi Keir Kukk TC SUKL JÕULU
29 83 0:34:12:2 Rene Mustasaar M Audru
30 86 0:34:52:7 Jarmo Tael PA Audru
31 23 0:34:56:9 Kaja Traks NV I Teater Endla
32 95 0:36:15:3 Vahur Mäe PD Audru
33 82 0:36:22:0 Kuido Killing M Audru
34 39 0:36:48:0 Leenu Aava TB TKK 9a
35 30 0:37:37:8 Argo Alasi PA Tõstamaa 9b
36 52 0:37:52:4 Janne Pedaja TA TKK 11
37 102 0:37:55:2 Reigo Mändla M Lao küla
38 35 0:38:00:7 Brian Karlik MV I Pärnu
39 62 0:38:06:9 Allan Lullu PA Varbla
40 101 0:38:09:7 Maido Kaja M Pootsi
41 103 0:38:10:6 Merilin Mitt TA TKK 11
42 57 0:38:56:0 Tarmo Laan M Tõstamaa
43 34 0:39:03:2 Sven Jürgens M Tõstamaa
44 4 0:39:06:7 Teele Tinast TA TKK 9a
45 77 0:39:12:2 Otto Kirsi PC Audru
46 59 0:39:24:6 Markkus Pulk PD Keila
47 60 0:39:25:8 Joel Pulk M MALEV
48 5 0:39:31:2 Mariia Kalbach TB TKK 8
49 6 0:39:31:5 Signe Heindla TB TKK 8
50 1 0:39:37:5 Tauno Tinast M Pärnu
51 55 0:39:59:5 Ülo Marus M Tõstamaa
52 41 0:40:35:3 Liia Oidjärv NV I Tõstamaa
53 12 0:41:11:8 Liina Laasma TB TKK 8
54 79 0:41:12:0 Urmo Gustavson PA Audru
55 43 0:41:20:5 Karl Tilk PB TKK 8
56 88 0:41:43:8 Andres Ervin PB Audru
57 85 0:41:46:8 Lembit Mäe PA Audru
58 18 0:41:59:3 Elina Jelisejev TD TKK 5
59 58 0:42:14:9 Alvar Maruse M Tõstamaa
60 56 0:42:15:3 Lauri Sahtel M Tihemetsa
61 29 0:42:16:5 Epp Tuisk N Tõstamaa
62 67 0:42:43:8 Kaire Pilt N Haanja
63 14 0:43:06:8 Venno Press M MALEV
64 65 0:43:09:5 Kertu Keel N MALEV
65 17 0:43:15:3 Sille Rohtla N Tallinn
66 47 0:43:18:9 Aivo Tõnning PC TKK 7
67 115 0:43:55:0 Lembe Veskimägi NV I Tõstamaa
68 69 0:44:14:8 Andres Sahtel M MALEV
69 68 0:44:15:1 Aine-Ervin Karlson M MALEV
70 63 0:44:22:1 Kaja Lepp N Terviseparadiis
71 109 0:44:34:3 Enno Kase MV I Tõstamaa
72 106 0:45:05:4 Martin Vallimäe M Tallinna Ülikool
73 7 0:45:19:3 Arvo Asu MV II Läänemaa Metsküla
74 108 0:45:28:1 Heidi Sepp N Tõstamaa
75 114 0:45:37:7 Madis Veskimägi MV I Tõstamaa
76 9 0:46:18:2 Ave Mägi TA TKK 12
77 76 0:46:29:3 Rando Rand M MALEV
78 66 0:46:43:9 Kaido Martson M MALEV
79 42 0:46:54:8 Paul Tilk PC TKK 7
80 46 0:47:04:9 Andreas Leerima PC TKK 7
81 36 0:47:15:4 Elerin Nergi N Pärnu
82 37 0:47:15:7 Priit Kaljurand M Tõstamaa
83 54 0:47:44:5 Merle Juurik TB TKK 7
84 53 0:47:48:9 Kaisa Sutt TB TKK 7
85 78 0:48:10:3 Kaur Kalamets PD Audru
86 75 0:48:33:2 Mailin Tetsmann TA Tõstamaa
87 74 0:48:34:1 Grete Adler N Tõstamaa
88 110 0:48:43:5 Janno Pavlov PD TKK 3
89 97 0:49:40:9 Kätlin Jürgens N Tõstamaa
90 40 0:50:26:1 Jaan Rea M MALEV
91 112 0:51:03:6 Kaspar Saagim PC TKK 4
92 107 0:51:03:8 Lillerine Lille TD TKK 4
93 11 0:52:08:4 Laura Pärna TB TKK 8
94 99 0:52:09:5 Keir Lomp TB TKK 8
95 100 0:52:10:2 Eleri Birk TB TKK 8
96 45 0:52:34:4 Heiko Mändla PC TKK 7
97 13 0:53:01:9 Mai Uibu N MALEV
98 48 0:53:58:6 Samuel Allikas PC TKK 6
99 98 0:54:41:8 Kadri Salu TA TKK 12
100 105 0:54:42:1 Eda Vallimäe TA TKK 12
101 73 0:54:42:2 Karoliine Kask TA TKK 12
102 71 0:54:42:3 Marie Kriisa TA TKK 12
103 70 0:54:42:4 Liisa Randmäe TA TKK 12
104 111 0:52:42:5 Raili Männamäe TA TKK 12
105 27 0:54:43:9 Janet Siim TD Hansagümnaasium
106 49 0:54:55:3 Kristel Jürgens N Tõstamaa
107 19 1:03:49:7 Ingrid Jelisejev TD TKK 4
108 20 1:03:59:3 Üllar Marus MV I Tõstamaa
109 51 1:05:41:2 Liis Lehtla TB TKK 8
110 3 1:05:42:7 Taavi Tõnisson PA TKK9a
111 96 katkestas Kati Kuura TA Audru

 

LASTEJOOKS

lõpetamise
järjekord
registreerimis-
number
nimi vanuse-
grupp
asutus aeg
1 20 Vahur Mäe 8 Jõõpre 3.23,3
2 2 Thomas Rudnitski 8 Tõst kk 2.kl 3.35,3
3 25 Kevin Heamets 8 Tõst kk 2.kl 3.37,1
4 29 Herman Koppel 9 Laagri 3.40,1
5 35 Allar Martson 9 Tõs kk 3.kl 3.47,1
6 28 Carl Saarmaa 9 Audru 3.55,5
7 21 Piret Mäe 7 Jõõpre 4.01,2
8 4 Laura Jõe 9 Tõst kk 3.kl 4.09,0
9 27 Tanel Tuulmees 8 Tõst kk 2.kl 4.11,9
10 22 Helevi Jurjev 7 Tõst kk 1.kl 4.20,9
11 14 Alice Teki 9 Tõst kk 3.kl 4.21,5
12 30 Marleen Koppel 7 Laagri 4.24,2
13 5 Liisbeth Sikk 7 Tõst kk 1. kl 4.24,5
14 1 Teele Tõnisson 8 Tõst kk 2.kl 4.26,7
15 3 Mihkel- Avo Kask 8 Tõst kk 2.kl 4.29,4
16 34 Agnes Janson 9 Tõst kk 3.kl 4.35,6
17 16 Anne- Mai Raavik 8 Tõst kk 1.kl 4.36,9
18 31 Kertu Lille 6 Tõst LPK 4.43,2
19 36 Rasmus- Oliver Veskimägi 7 Tõst kk 1.kl 4.57,2
20 26 Sten Kiinvald 6 Tallinn 5.02,0
21 32 Aigar Paluoja 6 Pärnu 5.13,0
22 6 Robin Sikk 5 Tõst LPK 5.20,1
23 15 Loret Miidu 9 Tõst kk 3.kl 5.24,0
24 24 Henty Lepp 5 Pärnu 5.42,7
25 38 Ave- Ingrid Veskimägi 5 Tõst LPK 5.52,3
26 33 Indrek Teki 6 Tõst LPK 6.33,0
27 12 Mairin Toodo 4 Audru 6.35,9
28 9 Maria Toodo 6 Audru 6.38,2
29 8 Mathilda- Maria Tork 4 Tõst lpk 6.43,1
30 19 Hanna Veinjärv 5 Tallinn 7.20,2
31 39 Katre- Maris Veskimägi 2 Tõst LPK 7.43,6
32 13 Rebecca Pulk 2 Tõst lpk 7.55,3
33 23 Marleen Sahtel 2 Tõst LPK 11.44,5

KEPIKÕND
Mare Tetsman
Astri Martson
Mari Lühiste
Efeline Liiv
Jaanika Soosaar
Kaidi Lumera
Triinu Pert
Maarja Lühiste
Ave Martson

 

Jooks toimus 21. OKTOOBER 2006, vaata ka pilte!

 
Sadama tee 2, Tõstamaa, Pärnumaa 88101, tel 444 8161