Tõstamaa jooksud 1984-...   Mürakarude jooks   Sügiskõnd   Parimad           


protokollid

Jüriöö jooksud

 

  

JÜRIÖÖ JOOKS 2011 (Vaata videot SIIT)

 

1. ORIGINAAL                      91-180 I(HEDI GRETSKI, ADE-RIIN VENE, LIINA LAASMA, PRIIT KALJURAND, STEN-ANDER OJAKALLAS, KAAREL KASE)

2. NOORTEKAS I                (KADI VARES, KAISA SUTT, LILLERINE LILLE, KARL KALDA, PAUL TILK, TAUNO PALBERG)

3. MALEV                               (FRIEDA KRIISA, EPP TUISK, MALLE SEPPOR, LAURI SAHTEL, TARMO LAAN, VENNO PRESS)

4. LILLEKE                           ÜLE 180 I (KAILE VAHTMEISTER, LIIA OIDJÄRV, MESIKE JÕGI, TÕNIS KUKK, TAAVI MARUS, ÜLLAR MARUS)

5. RESCUE ME                  (ANNA-KAISA TÕNISSOO, KADRI JÕGI, EGLE LEETMAA, ALARI TÕNISSOO, ERKO OIDERSALU, MEELIS MADISSON)

6. MARTSON JA CO          ÜLE 180 I (ASTRI MARTSON, AVE MARTSON, RAILI KÄÄR, AHTO TUULIK, KAIDO MARTSON, HEIKO PIIRME)

7. NOORTEKA JOOKSUÄSSAD  61-90 I (KAREN ADLER, SIIRI HEINDLA, TEELE TÕNISSON, MARGE MARUSE, KRISTIINA SIRELI, TANEL TUULMEES)

8. KIIRED BANAANID        (HELEVI JURJEV, LIISBETH SIKK, VIKTORIA KULLERKUPP, AIVO TAGASAAR, RASMUS-OLIVER VESKIMÄGI)

9. N-KLUBI                       (AGE VOLL, MAIA PAVLOVA, LAGLE ADLER, JANA PULK, KRISTI MIIDU, MARIANN KOLJU)

10. JÜRIÖÖ                    KUNI 60 I (MATHILDA-MARIA TORK, AVE-INGRID VESKIMÄGI, KATRE-MARIS VESKIMÄGI, KERTU LILLE, AIMAR MÜÜRSEPP, ROBIN SIKK)

11. LUUKERE                (REENA PAVLOVA, REILI SILD, LIIS JUHALO, KALJU PAVLOV, JANELI JUHALO, JANNO PAVLOV)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2010

 

1. ORIGINAAL                      91-180 I (LIINA LAASMA, LAURA PÄRNA, HEDI GRETSKI, ARGO LEERIMAA, TAAVI MARUS, RAINER SUTT)

2. MALEV                              91-180 II (EPP TUISK, MALLE SEPPOR, FRIEDA KRIISA, RANDO RAND, TÕNIS KARLEP, SILVER SUURKÜTT)

3. KAMAŠŠ                           91-180 III (KAISA SUTT, AILEN LUMERA, MARET PALUSALU, TAUNO PAALBERG, PAUL TILK, KARL KALDA)

4. LILLEKE                           ÜLE 180 I (TRIINU PALMISTE, LIIA OIDJÄRV, MERIKE TUULMEES, ÜLO MARUS, ÜLLAR MARUS, TOIVO MARUS)

5. TÕLLI TÖLLAKAD          91-180 (ENE JURJEV, MERLE JUURIK, LAURA JÕE, TAURI PALBERG, MIHKEL JÕE, RAIDO PALMISTE)

6. MN-KLUBI                        61-90 I (AGNES JANSON, TRIIN TUGIM, LILLERINE LILLE, ARTI PALTSMAR, HEIKO PIIRME, KEVIN HEAMETS)

7. JÜRIÖÖ MARI  61-90 II (KRISTIINA SIRELI, KAREN ADLER, TEELE TÕNISSON, ALBERT LUMERA, TANEL TUULMEES, KARMO KASEMETS)

8. MIINIVÄLI                          KUNI 60 I (AVE-INGRID VESKIMÄGI, KERTU LILLE, KADRI KASE, RASMUS-OLIVER VESKIMÄGI, RAIMOND PALBERG, AIVO TAGASAAR)

9. KOOLIKAD                       KUNI 60 (VIKTORIA KULLERKUPP, LIISBETH SIKK, HELEVI JURJEV, TRIIN HANNUS, ROBIN SIKK, INDREK TEKI)

10. RIIDENAGI                    GERLY IMAN, CATRI KOIDU, TANEL LUUR, KERMO KARRO, RAINO MAIDE, MIRELLA REDIK

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2009

 

1. ORIGINAAL                      6,38        91-180 I (HEDI GRETSKI, LAURA PÄRNA, LIINA LAASMA, KARL TILK, RAINER SUTT, ROBERT RAND)

2. 69                                      7,08        61-90 I KAISA SUTT, KEIU ANDERSON, CATRI KOIDU, PAUL TILK, KARL KALDA, TAURI PALBERG)

3. KUUTÕBISED 7,39        91-180 II (LIINA PÄRN, MAILA HEINDLA, SIGNE HEINDLA, SIIM HEINDLA, ERKI MIIDU, ROMEK RAUDNITSKI)

4. MALEV                              7,44        91-180 III (EPP TUISK, MARIE KRIISA, EVELIN SEPPOR, JOEL PULK, AIN-ERVIN KARLSON, TÕNIS KARLEP)

5. NURMISTE                      7,45        ÜLE 180 I (LEMBE VESKIMÄGI, LIIA OIDJÄRV, MARIS MARUS, ÜLO MARUS, ÜLLAR MARUS, TAAVI MARUS)

6. ADE                                   7,53        61-90 II (MERLE JUURIK, ADE-RIIN VENE, IIRIS ABDULLAJEV, AIVO TÕNNING, ANDREAS LEERIMAA, STEN-ANDER OJAKALLAS)

7. SUURED KIVID              8,31        91-180 (MAILIS PALUSALU, ANNE ALAS, RIINE VAHTER, MAIDO PALUSALU, MARGUS PALUSALU, AVO ALAS)

8. ALGAJAD                         9,08        61-90 (GERDA MARUSE, AGNES JANSON, LILLERINE LILLE, JANNO PAVLOV, HEIKO PIIRME, ARTI PALTSMAR)

9. NIME EI LEITUD!            9,56        61-90 (LAURA JÕE, TRIIN TUGIM, JANE TAGU, ANNE RUDNITSKI, MIHKEL-AVO KASK, JARMO HANNUS)

10. ALATI VALMIS               10,03     61-90 (KAREN ADLER, TEELE TÕNISSON, MARGE MARUSE, KRISTIINA SIRELI, TANEL TUULMEES, THOMAS RUDNITSKI)

11. KOOLIKAD                    10,37     KUNI 60 I (TRIIN HANNUS, ILONA NIIT, HELEVI JURJEV, AVE-INGRID VESKIMÄGI, RAIMOND PALBERG, KEVIN HEAMETS)

12. MIINIVÄLI                       12,05     KUNI 60 (KERTU LILLE, KADRI KASE, GEORG VEEVÄLI, RASMUS-OLIVER VESKIMÄGI, ENAR TUULMEES, AVERI KOLJU)

13. VIIES RATAS                 ÜLE 180 (LINDA ANDERSON, PILVI KASE, ASTRI MARTSON, VALLO PÄRNA, ARVO MIIDO, ENNO KASE)

14. LASTEAED                    ERIARVESTUS                   SIRETA, ELISE, ANNA, MARLEEN, GRETTEL, HARDO, MAGNUS, KRISTJAN

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2008

 

1. ORIGINAALNE                6.54        91-180 I (LIINA LAASMA, LAURA PÄRNA, HEDI GRETSKI, KARL TILK, ROBERT RAND, ALARI LEETMAA)

2. MÕTLEME VEEL             7.19        61-90 I (LEENU AAVA, KEIR LOMP, KEIU ANDERSON, PAUL TILK, HEIKO MÄNDLA, ANDREAS LEERIMAA)

3. MALEV                              7.34        91-180 II (KÄTLIN JÜRGENS, EPP TUISK, MALLE SEPPOR, MAREK LIND, AIN-ERVIN KARLSON, JOEL PULK)

4. TÕHELA TÄPID               7.39        91-180 III (MARIIA KALBACH, TEELE TINAST, SIGNE HEINDLA, JOONAS TOOMINGAS, ANDRES KALBACH, TOIVO TINAST)

5. VEMBU                             7.58        ÜLE 180 I (MERIKE TUULMEES, MARIS MARUS, LIIA OIDJÄRV, ÜLO MARUS, ÜLLAR MARUS, TOIVO MARUS)

6. AINULT NAISED             8.02 (KAROLIINE KASK, IMBI ALPIUS, EDA VALLIMÄE, MERILIN MITT, IDA JOAO, JANNE PEDAJA)

7. FRE 3K                             9.06 (ELINA JELISEJEV, KRISTEL SUTT, KATI VIIRNA, RAUNO PALBERG, KRISTJAN KASE, FREDI VEEVÄLI)

8. SUURED KIVID              9.11 (EVI PALUSALU, MARET PALUSALU, ANNE ALAS, MARGUS PALUSALU, MAIDO PALUSALU, AVO ALAS)

9. JOOKSJAD                      9.13        61-90 II (INGRID JELISEJEV, GERMO KARRO, TAAVI OJA, TANEL TUULMEES,)

10. OLEME ALGAJAD        10.06     61-90 III (SIIRI HEINDLA, ALICE TEKI, TEELE TÕNISSON, HEIKO PIIRME, RICHARD VEEVÄLI, JANNO PAVLOV)

11. KRATID                          11.14     KUNI 60 I (AVE-INGRID VESKIMÄGI, KÄROL SIIM, STEN-ANDER KASK, MIHKEL-AVO KASK, INGVAR KALBACH, OLARI SÄÄSK)

12. KOOLIKAD                    11.23     KUNI 60 II (HELEVI JURJEV, VIKTORIA KULLERKUPP, TRIIN HANNUS, KAIRO TEDER, RAIMOND PALBERG, RASMUS-OLIVER VESKIMÄGI)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2007 (Vaata videot SIIT)

 

1. RADISSON SAS             6.54        91-180 I (ANNI RAAVA, ANNI BORKVEL, EGLIT VÕSU, ANDRUS SABIIN, STEN VILLMANN, VAHUR MÄE)

2. JÕUSAAL                         6.55        91-180 II (LEENU AAVA, KOIDU KILLING, ELKE KAPPAK, KUIDO KILLING, URMO GUSTAVSON, ARDO LÜNEKUND)

3. SÕUDEKLUBI                 7.26        91-180 III (ANU BORKVEL, KAISA SAARE, KRISTIINA PJATNOVA, TÕNU ENDREKSON, DENIS NESSON, EREND LOORITS)

4. MALEV                              7.45        91-180 IV (EPP TUISK, KÄTLIN JÜRGENS, MALLE SEPPOR, ARDO KÄÄR, MAREK LIND, KULDAR MIIDU)

5. LILLEKE                           8.00        üle 180 I (ZEENA KASK, LIIA OIDJÄRV, MARIS MARUS, ÜLO MARUS, ÜLLAR MARUS, TOIVO MARUS)

6. SVKK                                8.09        61-90 I (ELINA JELISEJEVA, INGRID JELISEJEVA, LIINA LAASMA, RAIN ALASI, TAAVI MARUS, RAGNAR TEEARU)

7. NESCAFE                        8.27        61-90 II (MERLE JUURIK, KAISA SUTT, KEIU ANDERSON, PAUL TILK, HEIKO MÄNDLA, HELAR MARTSON)

8. NAISKOND                      8.28        91-180 V (MERILIN MITT, BRETHY BRENNER, EDA VALLIMÄE, LIISA RANDMÄE, JANNE PEDAJA, MARIE KRIISA)

9. TÕHELA                           8.36        91-180 VI (MARIA KALBACH, TEELE TINAST, SIGNE HEINDLA, ANDRES KALBACH, INGVAR KALBACH, TOIVO TINAST)

10. ÕK                                   8.58        61-90 III (GERLI KULD, CATRI KOIDU, ELERI BIRK, RAINER LAANEPÕLD, MADIS MITT, RÜNNO ROOSIORG)

11. SORRY                          9.12        61-90 IV (ULLA-MARLEEN SOMMER, SILVA-ASTRID SOMMER, MAILA HEINDLA, VEIKO SOMMER, OLAF TOOM, KALVI SOMMER)

12. KRÕLL                           10.58     kuni 60 I (TEELE TÕNISSON, LILLERIINE LILLE, KRISTEL SUTT, TANEL TUULMEES, RASMUS-OLIVER VESKIMÄGI, MIHKEL-AVO KASK)

13.                                         13.05     kuni 60 II (AVE VESKIMÄGI, LIISBETH SIKK, VIKTORIA KULLERKUPP, RICHARD VEEVÄLI, ARTI PALTSMAR, ROBIN SIKK)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2006

 

1. JUHUSLIKUD                 91-180 I (RAIN KALJURAND, KUIDO KILLING, KOIDU KILLING, ELKE KAPAK, MARILIN TETSMAN, SIIM SEPP)

2.  MALEV II                          91-180 II (JOEL PULK, AIN-ERVIN KARLSON, LAURI SAHTEL, EPP TUISK, KÄTLIN JÜRGENS, MALLE SEPPOR)

3. TK 6                                  61-90 I (LAURA PÄRNA, TRIIN PALMISTE, LIIS LEHTLA, KARL TILK, TAAVI MARUS, RAIN ALASI)

4. LILLEKE                           üle 180 I (LIIA OIDJÄRV, EVELYN LILÄNDER, MARIS MARUS, ÜLLAR MARUS, ÜLO MARUS, TOIVO MARUS)

5. ANDRA                             61-90 II (LEENU AAVA, LY HÄRM, MARIA SUTT, KARL SUTT, KARL KALDA, PAUL TILK)

6. TÕSTAMAA ISETORMAJAD 91-180 III (ELAR OIDERSALU, BRETHY BUNNER, ANDRES KOLJU, KAROLIINE KASK, RISTO JÜRGENS, KRISTEL JÜRGENS)

7. MALEV                              91-180 IV (RAILI KÄÄR, ARDO KÄÄR, VENNO PRESS, TIINA SAHTEL, HEILI TIMM, ALO ADLER)

8. KAKUKE                           61-90 III (KEIU ANDERSON, LYANDRA PÄRNASTE, KRISTJAN KASE, TAUNO PAALBERG, KAAREL KASE, HELAR MARTSON)

9. KIIRE LINNUGRIPP       91-180 V (SIGNE HEINDLA, MAILA HEINDLA, ANDRES KALBACH, INGVAR KALBACH, MARIA KALBACH, TEELE TINAST)

10. NUBLU                          kuni 60 I (INGRID JELISEJEVA, ELINA JELISEJEVA, TEELE TÕNISSON, ALICE TEKI, SIIRI HEINDLA, JANNO PAVLOV)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2005

 

1. E.D.E.                               91-180 I (IDA JOAO, LEENU AAVA, MARILIN TETSMANN, KUIDO KILLING, RAIN KALJURAND, RAIGO RÕÕMUSSAR)

2. SÕPRUS                          91-180 II (KAROLIINE KASK, MERLIN MIIDO, KRISTEL JÜRGENS, MARGUS SIRELI, TARMO LAAN, SVEN JÜRGENS)

3. MALEV                              91-180 III (EPP TUISK, KÄTLIN JÜRGENS, MALLE SEPPOR, JOEL PULK, AIN-ERVIN KARLSON, JAAN REA)

4. KUUTÕBINE                   61-90 I (MAILA HEINDLA, MARI-LIIS VAHER, MARELLE PALMISTE, RAIN ALASI, ROMEK RUDNITSKI, SIIM HEINDLA)

5. LILLEKE                           üle 181 I (LIIA OIDJÄRV, EVELYN LILÄNDER, MARIS MARUS, ÜLLAR MARUS, ÜLO MARUS, TARMO OIDJÄRV)

6. MTJ                                   91-180 IV (MERIKE TUULMEES, EVELIN MÄGI, KATRIN KIISLER, JANEK TUULMEES, MARGUS TUULMEES, TIIT HARTWICH)

7. JÕUSAAL                         61-90 II (LY-ANDRA PÄRNASTE, MARIA SUTT, LY HÄRM, MARK MARTSON, KARL KALDA, KARL SUTT)

8. VÄLK                                 91-180 V (ISABEL JOAO, LIISU AAVA, ANNI REINFELDT, KADRI SALU, TOIVO MARUS, ARGO ALASI)

9. KASEKE                           91-180 VI (PILVI KASE, KEIU ANDRESON, MARILIN STRASTIN, KAAREL KASE, HELAR MARTSON, ENNO KASE)

10. PAHARETID                  61-90 III (LAURA PÄRNA, HEDI GRETSKI, LIINA LAASMA, KARL TILK, ENRICH PÕLTSAM, MIHKEL JÕE)

11. TÖLLI KÜLA                  91-180 VII (KARIN RANDMÄE, LIISA RANDMÄE, ENE LEHTSALU, MART RANDMÄE, VENNO PRESS, JANAR JÜRGENS)

12. VÄLEDAD TEOD          91-180 VIII (KAISA SUTT, SIGNE HEINDLA, MARIIA KALBACH, TEELE TINAST, INGVAR KALBACH, ANDRES KALBACH)

13. LAPSED                         alla 60 I (ALICE TEKI, KADRI KASE, SIIRI HEINDLA, HELEVI JURJEV, TEELE TÕNISSON, KARMO KASEMETS)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2004

 

1. CP (KAROLIINE KASK, KRISTEL JÜRGENS, MERLIN MIIDO, FRITJO PUKK, ANDRES TÖLP, LAURI SAHTEL)

2. JÜRID ÖÖS (ANNA-KAISA SAAR, KADRI JÕGI, IMBI ALPIUS, BRONEK ALPIUS, MADIS KIIN, RAINER PIIRAK)

3. LOOTUSE MAANTEE (IDA JOAO, MERILIN MITT, EDA VALLIMÄE, RAIN KALJURAND, TOIVO MARUS, TÕNU REINFELDT)

4. EPU TEAM (EVELIN SEPPOR, EPP TUISK, KÄTLIN JÜRGENS, VALVO VOLGERAD, ALO ADLER, ARO KÜTT)

5. MALEV (RAIDI RAND, RAILI RÄÄBIS, MADLI PÕLTSAM, RANDO RAND, ANDRES SAHTEL, JOEL PULK)

6. LILLEKE (LIIA OIDJÄRV, MARIS MARUS, EVELYN LILÄNDER, ÜLO MARUS, ANDO LOMP, KARDO MARUSE)

7. PÄÄSTEAMETI NOORED (GRETE ADLER, MARIANN KOLJU, KÄRT JÜRGENS, RAUL MÄTTIK, JANEK JAANSOO, KULDAR MIIDU)

8. TERMINAATOR II (KAISA SUTT, MERLE JUURIK, DEODORA VAHTEL, PAUL TILK, TAURI PAALBERG, KARL KALDA)

9. TEOD                (AVE TUISK, MERLI MIRK, HELAR MARTSON, LEMBIT MARTSON, VILJAR SOOSAAR, ARGO MIRK)

10. PÄÄSTEAMETI VANAD (PILVI KASE, ZEENA KASK, ÕNNE SIRELI, MAIT JANSON, AVO PULK, JAAK JAANSO)

11. CALOCCA LOGA (LIISU AAVA, KADRI SALU, KRISTIINA REINFELDT, KARLO SALU, HANNES VAHEMÄE, JANARI JAANSO)

12. POISID JA TÜDRUKUD (HEDI GRETSKI, LIINA LAASMA, SIGNE HEINDLA, MIHKEL JÕE, ENRICH PÕLTSAM, TÕNIS KUKK)

13. VÄLEJALAD (MARIIA KALBACH, INGRID JELISEJEVA, TRIIN PALMISTE, VLADIMIR HÄRM, RAIN ALASI, TAAVI MARUS)

14. JÜRIÖÖ ÄMBLIKUD (KEIU ANDERSON, LY-ANDRA PÄRNASTE, LY HÄRM, KAUR-JOOSEP LOMP, KAAREL KASE, MARK MARTSON)

15. LASTEAED (AGNES JANSON, KADRI KASE, KAREN ADLER, ALICE TEKI, LORET MIIDU, ANELLE VÄLI, TEELE TÕNISSON, KAILE VAHTMEISTER, RAIMOND PALBERG)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2003

 

1. U2K                                   6.59,85 (GRETE ADLER, MERLIN MIIDO, IMBI ALPIUS, TARMO LAAN, KAAREL ALTMÄE, GERT HALLER)

2. 10-NDAD                         7.41,93 (ANDRES TÖLP, PRIIT KALJURAND, FRITJO PUKK, KAROLIINE KASK, KRISTEL JÜRGENS, AVE TUISK)

3. PÄÄSTEAMETI NOORED             7.56,25 (KULDAR MIIDU, TOMEK JAANSOO, LAURI SAHTEL, LAGLE ADLER, KRISTIINA LEPIK, KRISTI MIIDU)

4. LILLEKE                           8.00,75 (TIINA SAHTEL, MARIS MARUS, LIIA OIDJÄRV, KARDO MARUSE, ÜLO MARUS, ARVO MIIDO)

5. GONAS                             8.04,83 (MARGIT PUSSE, LIIS KIIRATS, JANNO PALITS, MARINA RISTAL, MEIDO MERIMAA, ALVAR MARUSE)

6. POLAR                             8.29,05 (IDA JOAO, LIIS VÄÄNA, EDA VALLIMÄE, MARIS RISTAL, TÕNU REINFELDT, JANARI JAANSO)

7. PÄÄSTEAMETI VANAD 8.34,29 (MONICA ADLER, VARJE VESKER, ELO PULK, MARIT JANSON, JAAK JAANSO, AVO PULK)

8. LINTTRAKTORI REF     8.36,85 (FRIEDA KRIISA, ROOBERT RAND, ISABEL JOAO, RAIN REINSON, LEENU AAVA, TAAVI MARUS)

9. RUN QUICKLY               8.40,17 (LAURA PÄRNA, KARL TILK, HEDI GRETSKI, LIINA LAASMA, ENRICH PÕLTSAM, TOIVO TINAST)

10. ABC                                9.09,72 (MALLE SEPPOR, LIISU AAVA, MARTA PÕLTSAM, TOIVO MARUS, KARIN KIISLER, SIIM SELGE)

11. KIA                                  9.13,99 (KRISTIINA REINFELDT, MARY-LIIS STRASTIN, REGINA ALGPEUS, HANNES VAHEMÄE, MARILIN TETSMANN, RANNO VAHKEL)

12. EMINEM                         9.30,71 (MARIO KALBACH, ALARI LEETMAA, SIGNE HEINDLA, HELAR MARTSON, TEELE TINAST, TAAVI TÕNISSON)

13. VÜRST                           9.32,64 (RENATE MÄNNAMÄE, KERSTI MERIMAA, KADRI SALU, FRED LEINUS, JAAN PERT, TÕNIS KUKK)

14. TEGIJAD                        9.36,64 (RAIN ALASI, MIRJAM TREI, STIINA-RIIN SAAR, LEANA LANGUS, MAILA HEINDLA, SIIM HEINDLA)

15. TERMINAATOR            9.49,90 (LY-ANDRA PÄRNASTE, MARK MARTSON, MERLE JUURIK, TRIINU PALMISTE, TAURI PALBERG, PAUL TILK)

16. VÄIKSED JÜRID JA MARID (KAREN ADLER, ANNELLE VÄLI, ALICE TEKI, AGNES JANSON, KAILE VAHTMEISTER, LORET MIIDU, RICHARD VEEVÄLI, SIIRI HEINDLA, HEIKO PIIRME, ARTI PALTSMAR, INGMAR KALBACH, TEELE TÕNISSON)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2002

 

1. VÕISTKOND Y2K (EPP TUISK, GRETE ADLER, MARGIT PUSSE, RAIN LEOVA, MAANUS MIDRI, TARMO LAAN)

2. TÄHED (ANNA-KAISA SAAR, KADRI JÕGI, EGLE LEETMAA, MARKO ESKO, ERKO OIDERSALU, ELAR OIDERSALU)

3. ROLL JA SÕBRAD (IMBI ALPIUS, MERLIN MIIDO, KRISTEL JÜRGENS, ROLAND LAANEPÕLD, REIO TOOMSALU, LAURI SAHTEL)

4. PÄÄSTEAMET II (LAGLE ADLER, IVELIN MIDRI, MOONIKA ADLER, RAUL MÄTIK, KULDAR MIIDU, JANAR JÜRGENS)

5. VIIETEISTKÜMNENDAD (AVE TUISK, KÄTLIN JÜRGENS, DEIVY REIMANN, ALAR KARJEL, PRIIT KALJURAND, FRITJO PUKK)

6. LILLEKE (LIIA OIDJÄRV, AGE JÜRGENS, EVELYN LILÄNDER, ANDRE ÜKSKIVI, ÜLO MARUS, ÜLLAR MARUS)

7. TEOD                (TERJE MIRK, ANNELI KARLSON, MERLI MIRK, REIMO MIRK, ARGO MIRK, LEMBIT MARTSON)

8. PÄÄSTEAMET I (ELO PULK, ÕNNE SIRELI, HEIDI SEPP, AAVO PULK, MAIT JANSON, JAAK JÜRGENS)

9. MIINIMUMPALK (KAROLIINE KASK, ERGE SAARE, ELIS LEETMAA, RAIN KALJURAND, JANARI JAANSO, KARLI KIIRATS)

10. TEGIJAD (MERIKE JUURIK, SIGRIT SOONSEIN, MAILA HEINDLA, SIIM HEINDLA, ANDREAS KLAAS, ERKI MIIDU)

11. TÕHELA ATTITAS (TIIU PIRSO, INGA HALME, SIIVI KIIRATS, ANDRES KALBACH, TANEL TINAST, ARDO KEREM)

12. KANGED NAGU KARUD (IDA JOAO, LIIS VÄÄNA, KERSTI MERIMAA, TÕNU REINFELDT, TOIVO MARUS, SIIM SELGE)

13. 6 VAMPIIRI (FRIEDA KRIISA, STIINA-RIIN SAAR, LEENU AAVA, RAIN REINSON, TAAVI MARUS, ROBERT RAND)

14. POISID JA TÜDRUKUD (LAURA PÄRNA, HEDI GRETSKI, LIINA LAASMAA, ENRICH PÕLTSAM, TOIVO TINAST, KARL TILK)

15. HULLUD (KRISTIINA REINFELDT, MARILIN TETSMANN, REGINA ALGPEUS, ANDRE VÄLI, HANNES VAHEMÄE, RANNO VAHKEL)

16. LENNUKI SUUNATULI (LIIS KIIRATS, PIRET BART, EVELIN SEPPOR, MARIO OIDERSALU, ROMAN ROZKO, TAMO RUNTHAL)

17. MR BEAN (KAISA SUTT, RIINA REINSON, TRIINU PALMISTE, TAURI PALBERG, KARL VÄÄRTMAA, PAUL TILK)

18. SUUNATULI (MARIT KAROTAMM, MIRJAM TREI, TEELE TINAST, TÕNIS KUKK, RISTO JÜRGENS, TAAVI TÕNISSON)

19. HAMMASRATAS (SIGNE HEINDLA, MARIIA KALBACH, MERILII VAHKEL, HELAR MARTSON, INDREK IDVAND, KARLO SALU)

20. JESS (MALLE SEPPOR, MARTA PÕLTSAM, LIISU AAVA, RENATE MÄNNAMÄE, KARIN KIISLER, ROBERT VEEVÄLI)

21. NUBLU (SIIRI HEINDLA, KAILE VAHTMEISTER, ALICE TEKI, AGNES JANSON, KRISTEL SUTT, LORET MIIDU, LILLERINE LILLE, HEIKO PIIRME, ARTI PALTSMER, FREDI VEEVÄLI, ALLAR MARTSON, INGVAR KALBACH, LIIA SOOMRE, AITA LIND)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2001

 

1. SPORDITÄHT (EPP TUISK, MERLE MERIMAA, MARGIT MERIMAA, ARO KÜTT, TARMO BLASEN, DEIVID VÄÄRA)

2. SIMPEL (KRISTI TAMMELA, JAANIKA SOOSAAR, MERIT KAELEP, HARDO VAHEMÄE, ALO ADLER, ARGO KAELEP)

3. Y2K (AVE TUISK, MARGIT PUSSE, KÄTLIN JÜRGENS, TARMO LAAN, RAIN LEOVA, MAANUS MIDRI)

4. SIILIKE

5. POSITIIVSED

6. NURMISTE (MARIS MARUS, LIIA OIDJÄRV, EVELYN LILÄNDER, ÜLLAR MARUS, ÜLO MARUS, HEINO PIIRME)

7. KASTNA

8. TÕHELA

9. ANS "TULE TAEVAS APPI"

10. HULLUD

11. JÕUJUMBUD (EGLE LEETMAA, KRISTEL JÜRGENS, IMBI ALPIUS, LAURI SAHTEL, PRIIT KALJURAND, ALVAR MARUSE)

12. SAULEPI

13. TEOD

14. VALLATUD KURVID

15. PÄÄSTEAMETI MEHED

16. PÄÄSTEAMETI VANAKESED

17. SIMPSONID

18. LASTEAIA PESAMUNAD (TEELE TÕNISSON, LORET MIIDU, KEIU ANDERSON, AGNES JANSON, ALICE TEKI, LINDA ANDRESON, AIDI LELLSAR)

19. TEGIJAD

20. KUUES JA VIIES

21. TÕSTAMAA SÕJAHAUDADE HOOLDE LIIT

22. TÕSTAMAA LUSTI JA LÕBU SELTS

23. POOTSI

24. TALUNIKUD

25. KUUS VÄIKEST BATMANI

26. KOPRAD

27. KIIREMAD KUI ELEVANDID

28. ÖÖLAPSED

29. 2001 PLIKAD JA POISID

30. VANAD JA KOBEDAD

31. DIGIMON

32. LINTTRAKTORI ÕHUKUMM

33. TÕSTAMAA KOOL-PARIMAD

 

 

JÜRIÖÖ JOOKS 2000

 

1. SUPERSONIC (VILJO LÜHISTE, TARMO BLASEN, DEIVID VÄÄRA, MAARJA LÜHISTE, KADRI-ANN VALGEVÄLI, KADRI JÕGI)

2. TEGIJAD (ARGO KAELEP, ELMO VAHEMÄE, REIMO MIRK, KARMEN MARTEL, LIISI PÕLTSAM, MADLI PÕLTSAM)

3. ABC (ELIS LEETMAA, ANGELA VAAKS, ELO PULK, MAREK LIND, AIN-ERVIN KARLSON, MARTIN VALLIMÄE)

4. MAGUS MAASIKAS (MARKO ESKO, KAUPO PÕLTSAM, KULDAR MIIDU, AVE VENE, REENA AGO, KRISTIINA AGO)

5. TULI (KAAREL ALTMÄE, GERT HALLER, MARGIT PUSSE, AVE TUISK, MERIT KAELEP, ROI HALLER)

6. JÄNKID (JÜRI PIIRME, RANDER JÄNES, HEIGO JÄNES, JAANIKA SOOSAAR, ANNELI KARLSON, PILLE-RIIN JÕGI)

7. TÕHELA II (MAREK PÄÄSTEL, RAIDO SALK, ALO ADLER, KRISTI TAMMELA, RENATE ALGPEUS, ELERI BAUER)

8. MARTSON & CO (KARIN VÄÄNA, AVE MARTSON, MARET MARTSON, KAIDO MARTSON, ENN MARTSON, HARDO VAHEMÄE)

9. NURMISTE (ÜLLAR MARUS, ÜLO MARUS, MARIS MARUS, LIIA OIDJÄRV, EVELYN LILÄNDER, TARMO OIDJÄRV)

10. SAGRI (HELINA SAAR, KAIRI BART, BIRGIT RAPP, OLIVER LEAS, VALDO SUTT, HEIKI NIINE)

11. KULLERKUPP (EEGE LAANSOO, MARIKA HEINDLA, KADRI KARMA, VILJAR KAAL, RAUL MÄTIK, RAIGO KAROTAMM)

12. KÖKI-MÖKI, TÖLLA-MÖLLA (EPP TUISK, KÄTLIN JÜRGENS, MARGARET KARLSON, VILJAR SOOSAAR, HELMUTH KARLSON, LAURI KAROTAM)

13. TANGIAKU (MARGIT MARUSE, EGLE LEETMAA, RENA PAVLOVA, JAAN MIIDU, ELAR OIDERSALU, TÕNIS KARLEP)

14. Y2K (JANNO SILLART, TAIMAR KIVESTE, ELERI PIHLAK, EGLE NIINE, ERKKI PALTSMAR, LIINA ALLIPERE)

15. SPIID-6 (KÄTLIN KASK, PRIIT KALJURAND, GRETA PUKK, ALAR KARJEL, ANDRA VAAKS, FRITJO PUKK)

16. LÕBU JA LUSTI SELTS (KRISTI KALBUS, MAIT JANSON, KÜLLI MERIMAA, MARGUS NOPPEL, KERSTI KUNDER, ALAR VÄÄRTMAA)

17. BULS HIT (MERLE MERIMAA, HENRY KUNINGAS, KERSTI TAAL, ANDRES SAHTEL, HERJE VAHEMÄE, JOEL PULK)

18. HIP-HOP (KRISTEL JÜRGENS, GRETE ADLER, LIINA MATVEJEVA, LAURI SAHTEL, ALVAR MARUSE, RANNO PAVLOV)

19. KAHANDATUD VIIENDIKUD (ERGE SAARE, EDA VALLIMÄE, RAIN KALJURAND, KAROLIINE KASK, MARTIN HALJAS, JANARI JAANSO)

20. TAHAKS AGA EI JÕUA (KAIRI KUUR, TRISTINA JOAO, INGER VAHUVEE, DMITRI MEHOVITŠ, JAAK TORK, INGMAR KÜPER)

21. MÄNNAKUPP (TIINA IRDT, SILVI HEINDLA, KATRIN KULLERKUPP, AIVAR MÄNNAMÄE, MATI HEINDLA, MÄRT ALTPUU)

22. TIGU (TERJE MIRK, MERLI MIRK, KATRIN MARTSON, ARGO MIRK, RONALD KARLSON, JÜRI REA)

23. TERE KALLIS (JANE VIILIK, INGRIT SAARTS, VEIKO SEPPOR, TAMO RUNTHAL, REIO TOOMSALU, KRISTJAN ROŠKO)

24. POOTSI KOOL (PILLE-RIIN JUURSALU, PILLE-RIIN TALVAR, MARIA LEMBER, KALLE SUTT, REIGO MÄNDLA, MEIDO MERIMAA)

25. OJA (AGE JÜRGENS, JAAK JÜRGENS, ÜILME JÜRGENS, SVEN JÜRGENS, AVO PULK, KARITA SIIM)

26. VÄLEDAD ELEVANDID (RANNO VAHKEL, HANNES VAHEMÄE, ANDRE VÄLI, REGINA ALGPEUS, MARILIN TETSMANN, EGLE MIIDU)

27. VÄLEDAD (MAILA HEINLA, JOONAS KALBUS, LIIS VÄÄNA, TAAVI MARUS, TÕNIS KUKK, KARIN KIISLER)

28. SNAIPER (MARTA PÕLTSAM, TÕNU REINFELDT, RENATE MÄNNAMÄE, TOIVO MARUS, RAIMO HALJAS, LIISU AAVA)

29. TRULLA (LEENU AAVA, GERDO KAROTAMM, GRISTEL KUKK, TAAVI TÕNISSON, STIINA-RIIN SAAR, RISTO JÜRGENS)

30. VANAD JA KOBEDAD  (SIRJE MIRK, EVI KOTT, PILLE MARTSON, VELLO KARLSON, LEMBIT MARTSON, MADIS MARTSON)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 1999

 

1. TKOÜ                (ANNA-KAISA SAAR, KADRI JÕGI, IMBI ALPIUS, BRONEK ALPIUS, MARKO ESKO, RANDER JÄNES)

2. VESSE (TEA VALLIMÄE, MARTIN VALLIMÄE, MAARJA LÜHISTE, ANDRES SAHTEL, JAANIKA SOOSAAR, AIN-ERVIN KARLSON)

3. MARTSON & CO (AVE MARTSON, MARET MARTSON, KARIN VÄÄNA, ANDRES MARTSON, KAIDO MARTSON, ENN MARTSON)

4. TEGIJAD (KARMEN MARTEL, REIMO MIRK, MOONIKA SEPPAMA, ELMO VAHEMÄE, LIISI PÕLTSAM, ARGO KAELEP)

5. MAD DOG TEAM (EVELIN NÕMMIK, HELERI BAUER, KAIDI PIRSO, MAREK PÄÄSTEL, MARKO RAND, INDREK MERAS)

6. TULI (KAAREL ALTMÄE, REIGO P3. ÕLTSAM, MERIT KAELEP, MARGIT PUSSE, GERT HALLER, TRIIN ALTMÄE)

7. PÄÄSTEAMET  (MOONIKA ADLER, KRISTIINA LEPIK, IVELIN MIDRI, KULDAR MIIDU, JAAK JAANSOO, KAUPO PÕLTSAM)

8. KIISU MIISU (ELIN KAAS, AVE VENE, GERLI LOSSEVA, MAANUS MIDRI, ALO ADLER, HARDO VAHEMÄE)

9. POOTSI (HEIKI NIINE, ALAR SIINNE, SIRLI KEPP, KRISTI TAMMELA, MARKO SIINNE, RENATE ALGPEUS)

10. VARBLA VÄLEDAD (AIRE ADLER, EVE ARUSALU, ANU PETERSON, RAIMO REEK, TARMO RAND, ARMO ADLER)

11. (JAANUS RAIK, VILJO LÜHISTE, JAAN REA, HELINA VOLGERAD, KATRIN SOMELAR, EGLE NIINE)

12. TEOD (MERLI MIRK, TERJE MIRK, ARGO MIRK, MARGARET KARLSON, LEMBIT MARTSON, JÜRI REA)

13. ULLU KARI (ELO PULK, ANGELA VAAKS, KÄTLIN JÜRGENS, TANEL MIIDU, LEINO SIRELI, PAUL PAAP)

14.(REENA PAVLOVA, ELAR OIDERSALU, MARGIT MARUSE, TARMO LAAN, EGLE LEETMAA, JAAN MIIDU)

15. VÄNDAKARI (MERJE PIHELGAS, MIHKEL BORKVEL, ANNELI KALJURAND, KARDO MARUSE, REESI LAPP, ERKO OIDERSALU)

16. KIFA (KARIN RANDMÄE, MIHKEL LÜHISTE, LIIA OIDJÄRV, ARVO MIIDO, RAINE VIITAS, VALVO VOLGERAD)

17. RÕÕMURULLID (GRETE ADLER, ALVAR MARUSE, KRISTEL JÜRGENS, REIO TOOMSALU, MERLIN MIIDO, LAURI SAHTEL)

18. GEPARDID (KATRI MARTEL, RANNO PAVLOV, KÄTLIN KASKIN, AGRIS PULL, KAROLIINE KASK, TAAVI TERVOJED)

19. RISTIISA (HILKA PÕLTSAM, TOOMAS SELGE, TIINA ORM, MIKK OTSMAN, MADLI PÕLTSAM, LEIGAR PÕLTSAM)

20. TRIKA-TREI (MARJA KÜTT, STIINA-RIIN SAAR, FRIEDA KRIISA, MART RANDMÄE, GERDO KAROTAM, TAAVI TÕNISSON)

21. SEGASED SIILID UDUS (EDA VALLIMÄE, ERGE SAARE, RAILI MÄNNAMÄE, KARLI KIIRATS, MARTIN HALJAS, JANARI JAANSOO)

22. POOTSIKAD (KAISA EHA, KATI PÕLM, TRIIN DERVOJED, ARGO ANTSU, HEGERT VESIK, VILJAR TUGIM)

23. TEAM 2000 (KÄRT SOMELAR, KAIRI KUUR, KRISTINA JOAO, VALERI JURJEV, AIVAR LUHAORG, URMAS REINFELDT)

24. KONNAKULLES (ERKI MIIDU, KARIN KIISLER, ENELI ELLESTE, IDA JOAO, LIIS VÄÄNA, JAAN PERT)

25. KARUD (MALLE SEPPOR, KERSTI MERIMAA, TÕNU REINFELDT, MARTA PÕLTSAM, RAGNAR TEEARU, TOIVO MARUS)

26. VÄLEDAD HOBUSED (LIISU AAVA, OSKAR LEPIK, ANNI REINFELDT, KRISTIINA REINFELDT, SIIM SELGE)

27. VÕITJAD (MINNA PERT, ROMAN ROŠKO, LIISA PERT, RISTO JÜRGENS, LIINA PIRSI, AIVAR JUURSALU)

28. VÄLEDAD JÄNESED (MARILIN TETSMANN, RENATE MÄNNAMÄE, HANNES VAHEMÄE, REGINA ALGPEUS, MARIO PUSSE, RANNO VAHKEL)

29. KUUS SIMBAT (LEENU AAVA, ISABEL JOAO, MAILA HEINDLA, TAAVI MARUS, TÕNIS KUKK, RAIN REINSON)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 1998

 

1. TIKI-RIKI (HELERI BAUER, ANDRES SAHTEL, JAANIKA SOOSAAR, KAIDO MARTSON, AVE MARTSON, JOEL PULK)

2. SIMPSON (KARMEN MARTEL, CÄTLIN KEPP, RAINA PAVLOVA, ELMO VAHEMÄE, BRONEK BART, ARGO KAELEP)

3. VANAD TEGIJAD (RAIDI RAND, DEIVID VÄÄRA, RENATE ALGPEUS, TAURI JURJEV, EGLE NIINE, TARMO BLASEN)

4. TÕHELA (MAREK PÄÄSTEL, INDREK MERAS, RAIDO SALK, REESI LAPP, MERJE PIHELGAS, KADRI JÕGI)

5. KRISTIINA (KRISTI MIIDU, LAGLE ADLER, KRISTIINA LEPIK, KULDAR MIIDU, ALGIS KIINVALD, SILVER LAANSOO)

6. VÕITMATUD (KAAREL ALTMÄE, GERT HALLER, TARMO LAAN, VIIVICA LEIBUR, REELIKA JURJEV, MARGIT PUSSE)

7. POOTSI (MARKO SIINNE, ALAR SIINNE, HEIKI NIINE, MERIKE MIEMIS, KRISTI TAMMELA, LEANA TÕNTS)

8. JULLA (REENA PAVLOVA, MAANUS MIDRI, MARGIT MARUSE, JAAN MIIDU, MERIT KAELEP, RANDER JÄNES)

9. LILLEKE (ÜLLAR MARUSE, ILLE TETSMANN, ÜLO MARUSE, TIINA SAHTEL, HANNES HEAMETS, MARIANNE ALGPEUS)

10. VIII KLASS (SIRLE SARAPUU, ERKO OIDERSALU, ELAR OIDERSALU, ANNELI KALJURAND, MIHKEL BORKVEL, EVELIN VAHEMÄE)

11. POOLLOLLAKAD (DEMO KIIDJÄRV, ALVAR MARUSE, RANNO PAVLOV, ELO PULK, ANGELA VAAKS, IMBI BART)

12. POOTSI KOOL II (KALLE SUTT, VILJAR TUGIM, OLIVER LEAS, ELO ORAV, KAROLIN VESIK, MARIS KAROTAMM)

13. KIFA (LIIA OIDJÄRV, RAINE VIITAS, ASTRI MARTSON, MADIS VESKIMÄGI, ENN MARTSON, MIHKEL LÜHISTE)

14. POOTSI KOOL I (LIINA ORAV, ARGO ANTSU, KATI PÕLM, JANNO PALITS, TRIIN DERVOJED, HEGERT VESIK)

15. TEOD (MERLI MIRK, TERJE MIRK, ARGO MIRK, MARGARET KARLSON, LEMBIT MARTSON, GRETA PUKK)

16. EESKUJUD (KAIRI KUUR, AIVAR LUHAORG, TROND SUNDVOR, TRIINU PERT, KARIN REINSON, DMITRI MEHHOVITS)

17. SOSS (KRISTIINA JOAO, RAUL JOAO, ENE LEHTSALU, AGE JÜRGENS, RIVO RANDMAA, TAIVO TALPAS)

18. VALLAVAESED (ANDRA VAAKS, AVE TUISK, EPP TUISK, FRITJO PUKK, URMET KAROTAMM, SVEN JÜRGENS)

19. PEETSU (EEGE LAANSOO, MEELI RAAVIK, MARIKA HEINLA, KRISTEL JÜRGENS, KÄTLIN JÜRGENS, GERTI STIMMER)

20. RANNA (SIGRIT SAARTS, EGLE LEETMAA, ERIKA LEETMAA, TOOMAS SELGE, MARIKA JÄNES, SIIM SELGE)

21. TUPLA VUDIJAD (ERGE SAARE, KARLI KIIRATS, MARTIN HAJAS, RAILI MÄNNAMÄE, REIO TOOMSALU, ÕIE MÄNNAMÄE)

22. GEPARDID (IDA JOAO, MARIO OIDERSALU, EDA VALLIMÄE, KAROLIINE KASK, JANARI JAANSOO, RAIN KALJURAND)

23. VÄLEDAD POISID (TÕNU REINFELDT, RAGNAR TEEARU, MARTA PÕLTSAM, KERSTI MERIMAA, KARIN KIISLER, TOIVO MARUSE)

24. VAPRAD JA ILUSAD (EVE KÄÄR, RITA ALGPEUS, AIME MARUSE, MANIVALD PÄSSA, LIINA KÄÄR, TAIMI METSAMÄGI)

25. VÄLEDAD SIPELGAD (SIIM SIRELI, AIMAR SIRELI, JAAN PERT, ENELI ELLESTE, LIIS VÄÄNA, MINNA PERT)

26. I KLASS (RISTO JÜRGENS, MARILIN TETSMANN, RANNO VAHKEL, ANDRE VÄLI, HELENA VITS, REGINA ALGPEUS)

27. DUMLE VUDIJAD (ANNI REINFELDT, TÕNIS KUKK, LIISU AAVA, KRISTIINA REINFELDT, HANNES VAHEMÄE, LIINA MATVEJEVA)

 

JÜRIÖÖ JOOKS 1996

 

1. SAULI ÄRI (KAIA PAVLOVA, RIHO JURJEV, MAIA PAVLOVA, DEIVID VÄÄRA, KÄRT SOMELAR, VILJO LÜHISTE)

2. LILLEKE (AGE JÜRGENS, ÜLLAR MARUS, LIIA OIDJÄRV, TIINA SAHTEL, JANAR JÜRGENS, ÜLO MARUS)

3. CUD (EGLE OIDERSALU, MAREK PÄÄSTEL, KRISTI TAMMELA, RAUL MÄTIK, TEA VALLIMÄE, RAIDO VALGEVÄLI)

4. SAUNA ÄSSAD (LAGLE ADLER, KAIE PRESS, IVELIN MIDRI, REIMO REA, KULDAR MIIDU, TOMEK JAANSOO)

5. KIVIKÕRTS (RAIDI RAND, HARLES PERT, RIINA LINNAMÄE, INDREK ILMSALU, KADRI LÜHISTE, MARGO SIINNE)

6. PEETER (AVE MARTSON, HARDO VAHEMÄE, KAIDO MARTSON, JANA MERFELDT, HERJE VAHEMÄE, ARGO KAELEP)

7. M AND COMPANY (MARET MARTSON, LEMBIT MARTSON, ANNELI KARLSON, AIN-ERVIN KARLSON, MERLI MIRK, KULDAR MERIMAA)

8. CANTRY (VIIVE VITS, MARGUS MATVEJEV, TRIIN ALTMÄE, ELMO VAHEMÄE, SIGNE SAARE, BRONEK BART)

9. VÄLEDAD PÄKAD (ANNELY TJURINA, KARDO MARUSE, ÕNNE RIVIMETS, TÕNIS KARLEP, ASTRIT TREI, MARTIN VALLIMÄE)

10. 6B (KÄTLIN KASK, RICHARD MERILA, KAISA SAAR, RAIGO KAROTAM, EVELYN VAHEMÄE, MARGUS SIRELI)

11. TULI (REENA PAVLOVA, KAAREL ALTMÄE, VIIVICA LEIBUR, REIGO PÕLTSAM, REELIKA JURJEV, TARMO LAAN)

12. 6A (MARI-LIIS VALGEVÄLI, MIHKEL BORKVEL, KADRI-ANN VALGEVÄLI, LAURI KAROTAM, KADRI JÕGI, ERKO OIDERSALU)

13. FAKEL (CRISTI MERIMAA, RAINA PAVLOVA, JAANIKA SOOSAAR, TAURI JURJEV, JOEL PULK, ARDO KÄÄR)

14. TERVIS (URVE MERILA, HENN ALGPEUS, ANDRES KÄÄR, JANA NURM, EVE KÄÄR, MADIS VESKIMÄGI)

15. SÕGEDAD (EVELIN LEHIS, MEELIS PERT, KÄTLIN JÜRGENS, KARITA SIIM, ANDRES SIIM, ARO KÜTT)

16. TÕRVIK (MAARJA LÜHISTE, LEINO SIRELI, MARGIT MARUSE, MÄRT RAAVIK, MERIT KAELEP, GERT HALLER)

17. COKKY-LOCCY (EPP TUISK, VILJAR SOOSAAR, ANGELA VAAKS, FRITJO PUKK, AVE TUISK, SVEN JÜRGENS)

18. ARMASTUS KOLME APELSINI VASTU (KRISTEL JÜRGENS, LAURI SAHTEL, GRETE ADLER, RANNO PAVLOV, IMBI BART, DEMO KIIDJÄRV)

19. ÕNNESEENTE ÜHING (MEELI RAAVIK, EDA VALLIMÄE, ELIS LEETMAA, SIGRIT SAARTS, ELO PULK, EGLE LEETMAA)

20. DUMLE VUDIJAD (LIINA MATVEJEVA, TÕNU REINFELDT, ANNI REINFELDT, ERGE SAARE, RAIN KALJURAND, MARI KAROTAM)

 

 
Sadama tee 2, Tõstamaa, Pärnumaa 88101, tel 444 8161