Avaleht   Osavalla ajaleht   Lingid   Kontakt           


ÜLDINFO
KAART
TUNNUSTUSED
KÜLAD
VALITSEMINE
HARIDUS
KULTUUR
NOORTEKESKUS
KÄSITÖÖKESKUS
SPORT
SOTSIAALHOOLE
TERVISHOID
TURISM
TEENUSED
TRANSPORT
JÄÄTMED
SUFE OÜ
KALMISTUD
PROGRAMMID
LEMMIKLOOMAD
KROONIKA
PILDIGALERII
ILM TÕSTAMAAL
VEEBIKAAMERA
TRÜKISED
STATISTIKA
RÄIMEWEST
PROJEKTID
HALDUSREFORM
VALIMISED 2017

"TÕEAJASTU LÕPP" viimane etendus 19.08

"TÕEAJASTU LÕPP" räägib sellest, et tänu vanade hoonete ülesvuntsimisele ja neile uue kasutuse leidmisele, võivad saada kahjustada mõnegi ohustatud liigi püsielupaigad. Antud juhul on kaalukausil kolme  müütilise tegelase edasine saatus.

 Iga surelik tahaks elada kauem - kõige parem, kui igavesti. Ent see, kel on igavene elu, unistab hoopis elu ajalikkusest. Surelikku kummitab vananemise hirm. Aga mis oleks, kui vaadata seda teiselt poolt? Mõelda,  millest vananemine vabastab ja mida ta kingib.
 See näidend räägib noorusekultuse halastamatusest: pole võimalik olla õnnelik 50-selt, kui suudad end võrrelda ainult 25-se iseendaga. Loo laiem taust on hetkel aktuaalne "tõeajastu lõpp". 2016. aasta sõna Oxford  Dictionary's on post-truth. Avaliku arvamuse kujundamisel on emotsioonid muutunud olulisemaks kui faktid. Pole võimalik teha vahet tõe  ja metsikutes kogustes reprodutseeritud vale vahel, mis näib tõena. Mis  usutakse tõeks. Meie usume tõeks, et selles loos kohtuvad inimene, vampiir, libahunt ja tõnn.                                                                                                                                                          Mängivad Triin Tenso (Violett), Veikko Täär (Farinelli), Kersti Tombak (Tiina) ja Märt Koik (Tõnis). Autor ja lavastaja Gerda Kordemets. Helilooja Markus Robam, kostüümikunstnik Neoonmust, produtsent/etenduse juht  Aigi Veski.

Etendused 4., 5., 6., 12., 13., 16., 17., 18. ja 19. augustil Tõstamaa mõisa talli hoovis algusega kell 19.00. 

 
Sadama tee 2, Tõstamaa, Pärnumaa 88101, tel 44 96 180, reg. nr. 75013256, vald tostamaa.ee