Avaleht   Osavalla ajaleht   Lingid   Kontakt           


ÜLDINFO
KAART
TUNNUSTUSED
KÜLAD
VALITSEMINE
HARIDUS
KULTUUR
NOORTEKESKUS
KÄSITÖÖKESKUS
SPORT
SOTSIAALHOOLE
TERVISHOID
TURISM
TEENUSED
TRANSPORT
JÄÄTMED
SUFE OÜ
KALMISTUD
PROGRAMMID
LEMMIKLOOMAD
KROONIKA
PILDIGALERII
ILM TÕSTAMAAL
VEEBIKAAMERA
TRÜKISED
STATISTIKA
RÄIMEWEST
PROJEKTID
HALDUSREFORM
VALIMISED 2017

KAMPAANIA "VÄRVID LINNA!"

Esimesest maist võivad kõik Pärnu linnas ja osavaldades ehitisi omavad füüsilised ja juriidilised isikud  osaleda kampaanias  „Värvid linna!“, kus linn osa värviostuga seotud kuludest kinni maksab.

Kampaania eesmärgiks on Pärnu välisilme parandamine, puit- ja kiviarhitektuuri säilitamine ja ehitiste välisfassaadide korrastamine. Korteriühistud ja majaomanikud, kes värvimistöö ette võtta kavatsevad, peaksid hankimalinna veebilehelt www.parnu.ee või linnavalitsuse infolauast (Suur-Sepa 16) avalduse vormi, kirja panema värvikogused, lisama avaldusele foto värvitavast ehitisest ning saatma täidetud avalduse  ja foto hiljemalt 1. oktoobriks e-posti aadressil linnavalitsus[at]parnu.ee või need ise kohale tooma.

Kampaania tingimused ei piira osaleja eelistusi värvitootjate ja edasimüüjate valikul. Ostes rakenduvad tavapärased, kaupluste või edasimüüjate poolt korraldatavad allahindlused, kliendikaardi soodustused jne. Osta võib kasvõi Lätist, peaasi, et oleks kuludokument ette näidata.

Linnavalitsus hüvitab kampaanias osalenud ja tähtajaks värvimistööd lõpetanud isikule osa värviostuga seotud kuludest. Hüvitamise otsus ja selle suurus sõltuvad ehitise renoveerimise kvaliteedist, terviklikkusest ja kuludokumentidel põhineva värvikoguse hulgast.

Eraisikutele ja korteriühistutele hüvitatakse 10-100 liitrise värvikoguse puhul pool värvi maksumusest ja suurema värvikoguse korral 40 protsenti, kuid mitte üle 2000 euro värvi hinnast. Teistele juriidilisele isikule makstakse kinni 10-100 liitrise värvikoguse puhul 40 protsenti ja suurema värvikoguse puhul 30 protsenti, kuid mitte üle 2000 euro värvi maksumusest.

Kampaanias osalevate ehitiste värvimistööd peavad olema lõpetatud selle aasta 15. oktoobriks.
Linnavalitsus hindab tehtut 16.-19. oktoobrini.
Pärast seda kontrollitakse kuludokumentide õigsust ja makstakse välja hüvitised.

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
444 8272, 510 3444
teet.roosaar[at]parnu.ee


värvid2018 koduka ava

 
Sadama tee 2, Tõstamaa, Pärnumaa 88101, tel 44 96 180, reg. nr. 75013256, vald tostamaa.ee