Avaleht   Osavalla ajaleht   Lingid   Kontakt           


ÜLDINFO
KAART
TUNNUSTUSED
KÜLAD
VALITSEMINE
HARIDUS
KULTUUR
NOORTEKESKUS
KÄSITÖÖKESKUS
SPORT
SOTSIAALHOOLE
TERVISHOID
TURISM
TEENUSED
TRANSPORT
JÄÄTMED
SUFE OÜ
KALMISTUD
PROGRAMMID
LEMMIKLOOMAD
KROONIKA
PILDIGALERII
ILM TÕSTAMAAL
VEEBIKAAMERA
TRÜKISED
STATISTIKA
RÄIMEWEST
PROJEKTID
HALDUSREFORM
VALIMISED 2017

ELEKTRILEVI KIIRE INTERNETI SOOVIAVALDUSED

Elektrilevi plaanib üle Eesti alates 2019. aastast rajama hakata kiire interneti võrku ja järgmise viie aasta jooksul tuua see ligi 200 000 kodusse, kus täna puudub kvaliteetne internet. Selleks, et oma plaane täpsemini koostada ja et kiire internet tuua nende inimesteni, kes seda kõige rohkem vajavad, kogub Elektrilevi sooviavaldusi, mis aitaksid neil võrgu rajamise plaane teha. Sooviavaldusi koguti tänavu suvel ning sooviavalduste kogumine avati uuesti pärast seda, kui Tehnilise Järelevalve Amet kuulutas Elektrilevi  „viimase miili“ konkursi võitjaks.

Peamiselt kogub Elektrilevi sooviavaldusi interneti teel aadressil https://www.elektrilevi.ee/kiireinternet. Et avaldusi saaksid esitada ka need, kellel puudub ligipääs internetti, on avatud ka võimalus esitada avaldusi paberivormi teel Elektrilevi esindustes.

Täiendavalt soovib Elektrilevi pakkuda elanikele üle-eestiliselt võimaluse esitada pabervormil sooviavaldus kohalikus omavalitsuses.

Pabervormil sooviavaldusi saab esitada kohalikus omavalitsuses kuni 31. detsembrini 2018. 

Täiendavate küsimuste korral palume pöörduda Elektrilevi poole.

Lisainfot kiire interneti võrgu kohta saab aadressilt www.eletrilevi.ee/kiireinternet ja küsimusi esitada läbi  Elektrilevi klienditeeninduse.

 
Sadama tee 2, Tõstamaa, Pärnumaa 88101, tel 44 96 180, reg. nr. 75013256, vald tostamaa.ee