Avaleht   Osavalla ajaleht   Lingid   Kontakt           


ÜLDINFO
KAART
TUNNUSTUSED
KÜLAD
VALITSEMINE
HARIDUS
KULTUUR
NOORTEKESKUS
KÄSITÖÖKESKUS
SPORT
SOTSIAALHOOLE
TERVISHOID
TURISM
TEENUSED
TRANSPORT
JÄÄTMED
SUFE OÜ
KALMISTUD
PROGRAMMID
LEMMIKLOOMAD
KROONIKA
PILDIGALERII
ILM TÕSTAMAAL
VEEBIKAAMERA
TRÜKISED
STATISTIKA
RÄIMEWEST
PROJEKTID
HALDUSREFORM
VALIMISED 2017

SEENIORIDE VABAAJAMESS PÄRNU KAUBAMAJAKAS 09.02

Taas kord rullub messilaval lahti kirev programm ja osalemas on palju põnevaid kollektiive, tervisetarku ja hea nõu andjaid. Seekord oleme külla kutsunud lisaks meie kultuurikollektiividele VIKERRAADIOST TUTTAVAD LEGENDAARSED VIRGUTUSVÕIMLEMISE ÄSSAD VIIVE ERNESAKSA JA MARTIN KÕRVI ning kasulikku nõu andma DOKTOR ADIK LEVINI, KES RÄÄGIB, KUIDAS 80AASTASELT DIABEEDIGA HÄSTI KOOS ELADA NING ANNAB EDASI ISIKLIKU KOGEMUSE, KUIDAS ISE ENNAST AIDATA, ET DIABEETI JA KA VERESOONKONDA JA VERERÕHKU KONTROLLI ALL HOIDA.

Seenioride Vabaajamess on armastatud kokkusaamiskoht seenioride seas ning toob selleks päevaks kohale pea 10 000 inimest, muutes Kaubamajaka aatriumi ja koridorid suureks vabaajakohvikuks. Siia on koondatud väärikale eale sobivad tegevusvõimalused: kultuuri-, vabaaja- ja sporditegevuste tutvustajad ning terviseteenuste ja meelelahutuse pakkujad.

Mess annab hea ülevaate eakatele mõeldud tegevustest ja teenustest.

Messilt leiab nii liikumisvõimalusi, muusika-, kunsti- ja käsitööringe, nõuandeid aktiivsuse säilitamiseks ning tervise turgutamiseks. Tutvuda saab elukestva õppe, taastus- ja heaoluvõimalustega ning päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega. Nõu on andmas Dementsuse kompetentsikeskus, Inkotuba, kinnisvaraspetsialistid ja paljud teiste valdkondade esindajad.

Messi eesmärk on vähendada seenioride üksindusse ning nelja seina vahele jäämist ja soodustada aktiivsust.

Täpsem info ja programm: https://www.turundustugi.ee/seenioride-vabaajamess-2020

 

 
Sadama tee 2, Tõstamaa, Pärnumaa 88101, tel 444 8161